Oszukany przez „naturalną żywność”?

Ludzie naszej firmy posiadają miłość na „naturalne”. „Ekologiczne” jest tag że prawie zawsze generuje po prostu korzystne przynależności, podczas „sztucznych” czuje się ryzykowne, jak również szkodliwe. Wiele produktów są faktycznie sprzedawane, że powód, jako „ekologiczne”, lub nawet, że mają „wszystkie naturalne składniki” i „bez dodatków syntetycznych” (większość składników są w prosty fakt organicznych lub charakter identyczne!). Również papierosów jest brany pod uwagę jako o wiele mniej niebezpieczne, jeśli są one nazywane „naturalnych”.

naturalna żywnośćTakich roszczeń w związku z tym w niektórych przypadkach mogą faktycznie mylące, jednak nie jest z pewnością, że ich „pracy”.

Słowo „ekologiczne” jest w podobnie jak „prawda” lub nawet „domowej roboty” z pewnością nie regulowanym na. (innych niż wśród materiałów zapach), tak długo, jak to jest faktycznie z pewnością nie korzystać z pozornie. W Stanach Zjednoczonych, współpraca z, aby zlokalizować zgodnego z prawem rozumieniu „zdrowa żywność”. Na pewno będzie niektórzy twierdzą, że „natural foods” są posiłki, które nie są wyrafinowane, ale to Baty się ponownie problemem z co możesz wskazać poprzez „wyrafinowane”. Ciało jest Bio? Tylko co z sera, mleka i masła, które również są przetwarzane?

Znacznie mniej tłuszczów w „all-natural” przedmioty?

Mimo że jest to „organiczne”, praktycznie związane wraz z „Wielkiej dla zdrowia” dla wielu osób (nawet jeśli zdrowie i dobre samopoczucie jest rzeczywiście z pewnością nie tylko przyczyny, że ludzie wybierają produkty organiczne). Nowe badanie w pamiętniku głód napisał(a) recenzję, czy zaznaczenie z posiłki oraz słowa „organiczne” powoduje, że dużo więcej ocen dobry posiłków.

Prawie 600 osób pochodzących z USA wziął udział w ankiecie, gdzie były wyświetlane, zdjęcia produktów, a także bez ubezpieczenia twierdzą, „Naturalne” przód od tego pakietu. Produkty, które zostały faktycznie, aby stać się skontrastowane zbiegł się, a także posiadał równie wiele kalorii.

zdrowe jedzenie dla każdegoWystąpienie produkt oznaczony jako „organiczne” lub w inny sposób.

Wystąpienie elementu sklasyfikowane jako „naturalny”, lub nie. Pochodzących z Skubisz, pragnienia,

Byli po który poprosił ich o jak dobrze wyważony znaczą, że towary zostały faktycznie, gdzie sporo kalorii, cukru oraz tkanki tłuszczowej, które obejmowały one i czy na pewno mają wpływ na masę ciała.

Zadziwiająco osób od początku miał standardowe negatywny stosunek do wszystkich naturalnych produktów, ale były one faktycznie zakładając, że w tym samym czasie, że warianty wszystkich naturalnych miał znacznie mniej tłuszczów niż zwykle. Na przykład szacuje się, że „naturalne” Pepsi miał 121 tłuszczu na porcję podczas rutynowych Pepsi zawarte 187 tłuszczów (prawidłowe rozwiązanie jest 150). Ogólnie rzecz biorąc myśleli, że elementy faktycznie były oznaczone jako „organiczne” miał 18 procent mniej tłuszczów w porównaniu do identycznych produktów bez wynik. Ponadto uważał, że „ekologiczne” Biesy znacznie mniej glukozy.

Tych, którzy osiągnęli Zwróć uwagę, że „naturalnych” produktów oceniać, wszystkie z nich wraz z powszechnie znacznie zdrowsze, jak również o wiele mniej tuczenie w porównaniu do tych, które wyświetlane standardowe elementy.

Wyniki badań sugerują, że oświadczenie niejednoznaczne to „all-natural” może prowadzić do zamieszania, a także ewentualnie pecha nawyków. Ten ostatni był, niemniej jednak nie zbadał, że badanie wskazuje, pisarze:

Nasi eksperci wykonują wiem że naturalnych produktów wydzielonych rzeczywiście prowadzą do 40 mld USD w zakupach na każdy rok, jednak to zadanie, z pewnością nie zapewniają, istotne informacje dotyczące niebaczny jeśli uczestników będzie z pewnością być rzeczywiście bardziej prawdopodobne, aby kupić produkt wraz z organicznych roszczenia, gdy oferowane ustawieniem.

Podobnie w przeszłości rzeczywiście rozmawiałem wystąpień jak roszczeń od „naturalność” może spowodować nieuzasadnione wyroków, a także możliwości, takich jak badania z 2011, który stwierdził, że ludzie myślą naturalne krakersy i również chipsy miał znacznie mniej kalorii i również smakowały lepiej w porównaniu do typowych możliwości, choć elementy zasadniczo był całkowicie dokładnie tego samego.

Niektóre zakładają, że pod warunkiem, że jedzenie jest rzeczywiście naturalne, nie trzeba spojrzeć na składniki lub diety zawartości do jego oceny.

Kaloria materiał od posiłków „zdrowe i zrównoważone”

zdrowo na zielonoNasz zespół ludzi za podjęcie psychologiczne skróty lub nawet reguły, gdy nasz zespół są rzeczywiście pozycja do podejmowania decyzji. Kiedy który przychodzi do żywności, na przykład powszechnie aby podzielić go na „zdrowe i zrównoważone” jak również jako „niezdrowy”. Poprzednie badania naukowe wykazały rzeczywistości, że elementy, które faktycznie są brane pod uwagę „zdrowe”, jest uważany za znacznie mniej  porównaniu do one naprawdę są, a tłuszczu materiału w „niepożądanych”.

W dodatkowym badaniu nowy pochodzących z Anglii to zostało poddane przeglądowi wśród uczniów w różnych typów wagi. Dotarli do zdjęcia Oglądaj 200 tłuszczów z wielu potraw, pochodzących z 24 gramy z oleju rzepakowego do 590 g brokułów. Wyniki przedstawione, że kaloria materiał z posiłków, „wyważony” był rzeczywiście znacznie ignorowane, szczególnie wśród osób otyłych.

Pod zbliżenie zawartość tłuszczu wśród. Typ wagi ciała.

Kaloryczne niezdrowe elementy były na różnych innych dać jedno, jednak nie w przeciwieństwie do między typy wagi.

Dla niektórych posiłki to dostał na inne strony omawiane stanowiska, jakby były zdrowe i zrównoważone lub nawet niezdrowe, takich jak słone migdały, mleko i wieprzowiny w Turcji. Dla tych „niepewne”, że produkty żywnościowe były znacznie pod wpływem kalorii przewiduje, czy one rzeczywiście były postrzegane jako zdrowe lub niepożądany. Normalna waga, która zakłada że masło orzechowe był dobrze wyważony, przewiduje się, że np. tłuszczu informacje od ok. 88 kalorii każdej porcji, podczas gdy te, które myślał, to wręcz szkodliwe, oczekiwaniami zawartości tłuszczu do całości 431 tłuszczów (zawsze pamiętaj, że grafiki pokazał fragmenty 200 kalorii).

Ma to rzeczywiście wcześniej również zostały rzeczywiście wykazało, że elementy żywności, które są traktowane jako wyważona oferuje „zezwolenie” spożywać nad Kiedy jedzenie jest postrzegana jako niezdrowa. To jest ale innego wystąpienie zauważa, że biorąc pod uwagę elementy żywności jako niepożądane lub nawet kategorycznie zdrowe i zrównoważone może posiadać niefortunne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *